Kreativní software pro výrobu nábytku

Být členem rodiny Furniture Studio je výhodné

Máme společného zákazníka, být partnerem Furniture Studia nestojí peníze, stačí váš zájem a ochota jít společnou cestou.
FurnitureStudio_Partners1_400

Jste výrobcem plošného materiálu, hran, nábytkových dvířek nebo komponent pro výrobce nábytku a truhláře? Budeme potěšeni, pokud se stanete naším partnerem. Chceme našim zákazníkům nabídnout širokou paletu materiálů, dvířek, hran a jiných komponent pro výrobu nábytku. Rádi Vás uvítáme v rodině Furniture Studio.

 

Co budeme potřebovat?

Furniture Studio je 3D konstrukční, návrhový a vizualizační program a ke své práci využívá grafické podklady, aby mohl co nejvěrněji vizualizovat použité materiály. Budeme proto potřebovat textury dekorů a to nejlépe v provedení jako bezešvé, abychom je mohli plynule nanášet na větší rozměry. To se týká zejména plošných materiálů. Pokud vyrábíte nábytková dvířka, budeme potřebovat 3D modely tvarů dvířek a dekory. Modely uvítáme v jakékoli podobě, ale nejraději máme formát OBJ. Pokud společně s modelem poskytujete i souřadnice pro správné nanášení textury (UV mapu), moc nám usnadníte práci.

Neocenitelným pomocníkem jsou také srovnávací a párovací tabulky, ze kterých je možné vyčíst, jaký dekor lze kombinovat s různými tvary dvířek, jaký dekor hrany je vhodný kombinovat s vybranými deskami a přehledové tabulky se seznamem výrobků, jejich variant a kombinací, a to v elektronické podobě, abychom je mohli importovat do naší databáze.

Všechny tyto věci nám umožní maximálně využít potenciálu Vašich výrobků a nabídnout truhlářům a výrobcům nábytku maximální užitnou hodnotu a zážitek z využívání programu a vašich výrobků.

O samotný import a využití v rámci programu Furniture Studio se už postaráme sami a zdarma.

 

Co vám rodina Furniture Studio nabízí?

Nabízíme spojení vašich výrobků s truhláři a nábytkáři. Zkrátíme cestu mezi vámi, truhlářem a koncovým zákazníkem. Zákazník díky naší 3D vizualizaci uvidí svůj projekt s reálnými texturami a tvary materiálů a truhlář snadno vytvoří nabídku a následnou objednávku přímo s vašimi výrobky bez zbytečné námahy.

 

Umístění loga u vašich výrobků je samozřejmostí. Stejně jako uveřejnění vašeho loga na hlavní stránce naší webové prezentace v sekci Partneři s odkazem na vaše internetové stránky.

Nenašli jste svého oblíbeného výrobce v naší databázi?

Jste truhlář a chybí vám některý z vašich oblíbených obchodních partnerů nebo výrobců materiálu a komponent, kontaktujte nás.

Máte rádi Furniture Studio, ale váš oblíbený výrobce nebo obchodní partner není v databázi našich výrobků? Rádi jej doplníme do naší databáze. Pomozte nám a přimluvte se za nás u svého partnera.

Uvítáme spolupráci s výrobci plošných materiálů, nábytkových dvířek a komponent pro výrobu nábytku. Uděláme, co je v našich silách, abychom do našeho programu přivedli nejen ty velké a významné hráče, ale i ty menší a zajímavé výrobce.

Podílejte se spolu s námi na tvorbě databáze produktů pro truhlářskou výrobu a nabídněte své výrobky zákazníkům vyrobené z komponent a materiálů vašich oblíbených dodavatelů a výrobců. Jen vy nejlépe víte, jaký materiál a nebo výrobek nabídnout svému zákazníkovi a my bychom jej rádi zařadili do databáze Furniture Studia a zkrátili vám cestu od návrhu k realizaci u vašeho zákazníka.

FurnitureStudio_Brush_400

Pokud vás naše výzva zaujala, budeme rádi, když nás kontaktujete na email: info@nikodemsoftware.cz a my už se s vámi spojíme a pokusíme se najít společnou cestu ke spolupráci.

Michaela_CMO

Michaela Stolařová
Zákaznický servis, CMO