Kreativní software pro výrobu nábytku
SupportFS3

Nenecháme vás na holičkách

Furniture Studio je vlastním produktem Nikodem software. Nikdo jej nezná lépe než my!

movie-projector-40

Přejděte na sekci našich video návodů. Najdete tam více jak 4 hodiny výukových videí s mluveným komentářem. Videa jsou rozdělena do tématických lekcí.

Několikrát do roka pořádáme semináře a školení, na kterých vám prakticky ukazujeme, jak používat Furniture Studio a to na konkrétních příkladech projektů.

V diskuzním fóru najdete diskuzi a odpovědi na dotazy ostatních uživatelů Furniture Studia, na které odpovídá náš support tým. Využijte diskuzní fórum a najděte řešení na svůj problém.

Umíme vám pomoci i na dálku

Náš support team vám pomůže s jakýmkoli problémem pomocí vzdálené podpory přímo na vašem počítači. Jednoduše přes internet!

teamviewer-logo

 

 

Pro vzdálenou podporu na vašem počítači používáme technologii německé  firmy TeamViewer GmbH.

Jak to funguje?

TeamViewer je aplikace, která umožňuje připojit vzdáleně jiný počítač pomocí funkce vzdálená plocha a umožnit tak přístup na plochu vašeho počítače pracovníkovi zákaznické podpory. Spojení mezi vaším počítačem a počítačem zákaznické podpory probíhá po internetu a to v šifrované podobě. Pracovník zákaznické podpory po připojení může ovládat váš počítač tak, že má k dispozici pracovní plochu vašeho počítače a ovládá váš počítač podobně, jako by seděl přímo u vás. Podpora našeho support týmu je díky tomu interaktivní a přímo řeší váš konkrétní problém. Navíc díky vaší přítomnosti zcela pod vaší kontrolou. TeamViewer také nabízí možnost vytvořit video záznam z prováděné akce a vy díky tomu můžete mít záznam, který můžete opakovaně využít.

TeamViewer_NS

Vy během práce pracovníka zákaznické podpory vidíte veškeré kroky, které jsou na vašem počítači prováděny a můžete s ním komunikovat pomocí psaného chatu nebo hlasově formou video hovoru. Veškerou činnost pracovníka podpory můžete on-line konzultovat a řešit. Pracovník podpory má přístup k programu Furniture Studio a může řešit váš momentální problém přímo na vašem projektu a počítači.

Co k tomu budete potřebovat?

Stáhněte si klienta aplikace TeamViewer z našich stránek.

Odkaz ke stažení: Klient TeamViewer – Nikodem software

Po stažení aplikace jej spusťte. Po chvíli se vám na obrazovce objeví okno, kde uvidíte vaše ID a heslo. Tyto údaje zašlete na níže uvedený email společně se žádostí o zákaznickou podporu.

Kdy je možné žádat o vzdálenou podporu?

Podpora je poskytována v době Po-Pá od 9:00 do 15:00. Po dohodě je možné podporu poskytnou i mimo tuto dobu např. o víkendu.

Na podporu má nárok každý zákazník s platnou licencí a podporou (viz. ceník) a také uživatel demo licence.

Kontakt na zákaznickou podporu:

phone-16 +420 728 974 155

email-16 support @ nikodemsoftware.cz

teamviewer-logo-16 Klient TeamViewer – Nikodem software

Pro podporu pomocí aplikace TeamViewer nás kontaktujte emailem nebo telefonicky a domluvte si termín, kdy bude možné vzdálenou pomoc provést.

Felix_View Felix