Kreativní software pro výrobu nábytku

Kdo jsme?

Softwarové řešení pro vaši kreativitu

NĚKOLIK SLOV O NAŠÍ HISTORII

Nikodem software je malou rodinnou firmou, která vznikla v roce 1996 za účelem vývoje software. Po celou dobu historie naší firmy jsme se pohybovali v oblasti vývoje software pro výrobní stroje a technologie. Náš software se stal srdcem pro stovky strojů po celém světě v různých oborech od jižní a severní Ameriky přes Evropu až po Japonsko.

Najdete jej ve strojích pro automobilový průmysl, v balících linkách potravinářského průmyslu, CNC obráběcích strojích a nemalou měrou i v dřevoobráběcích strojích. Tyto zkušenosti jsme se rozhodli zúročit při tvorbě našeho 3D návrhového software pro truhláře. Věříme, že kvalitní a krásný nábytek může vytvořit každý truhlář. Potřebuje k tomu kvalitní materiál, to správné nářadí a šikovné ruce.

A tak jsme se na začátku roku 2012 rozhodli vytvořit návrhový software pro truhlářskou výrobu zakázkového nábytku. Furniture Studio se stalo naším hlavním produktem a zároveň koníčkem. Jsme přesvědčení, že právě Furniture Studio ve vašich rukách přetaví přání Vašeho zákazníka do reality a pomůže vám šetřit vaše náklady i čas.

Jindřich Nikodem, CEO

Náš tým

Seznamte se s hlavními členy našeho týmu.

Jindřich Nikodem
Manažer vývoje a CEO

Hlavní vývojář a šéf vývojového týmu

Řídí celý vývoj programu a vytváří hlavní části kódu. Je zodpovědný za technický návrh a implementaci funkčních vlastností programu Furniture Studio.

Michaela Stolařová
Zákaznický servis, CMO

Manažer pro marketing a komunikaci

Stará se o propagaci našich produktů a firmy. Její kreativní činností vzniká naše firemní identita a grafika našeho webu a propagačních materiálů pro Furniture Studio.

Felix Hoblík
Produktový manažer

Produktový manažer a správce webu

Testuje funkčnost programu a připravuje obsah našeho webu. Vytváří dokumentaci a nemalou měrou se podílí na tvorbě obsahu a šablon pro Furniture Studio.

sroubovak_128_2

“Furniture Studio se stane oblíbeným nástrojem vaší truhlářské výroby.”