Kreativní software pro výrobu nábytku

S čím mi program Furniture Studio pomůže v mé truhlářské výrobě?

Program Furniture Studio byl vytvořen tak, aby usnadnil návrh a výrobu zakázkového nábytku. Obsahuje mimo jiné  tyto hlavní moduly:

3D návrhář projektu, který slouží ke grafickému sestavení vaší zakázky pro truhlářskou výrobu.

Výrobní dokumentace pro vytvoření potřebných podkladů pro výrobu zakázkového nábytku, kalkulaci spotřeby materiálu, vytváření a evidenci objednávek materiálů a služeb (formátování a olepování hran v nářezových centrech).

Nářezové plány pro optimalizaci řezání desek plošného materiálu na jednotlivé nábytkové dílce při výrobě zakázkového nábytku.

Komu je program Furniture Studio určený?

Od počátku vývoje programu byly jeho funkce podřízeny potřebám zejména truhlářů živnostníků a malým a středním truhlářským firmám. Naším cílem bylo vytvořit komplexní a kompaktní software bez zbytečných a složitých modulů, který pokryje požadavky na návrh a výrobu zakázkového nábytku.

Jaký je rozvoj programu Furniture Studio?

Vývoj programu Furniture Studio neustále probíhá a snažíme se průběžně vylepšovat jeho vlastnosti tak, aby sledovaly nové trendy v obsluze a užívání programu i v truhlářské výrobě.

Reagujeme na podněty vás truhlářů, jakožto uživatelů našeho programu, a snažíme se je implementovat do nových verzí programu. Vítáme každý nápad a inovaci, se kterou přijdete, a rádi zvážíme její implementaci do našeho programu.

Jak často vydáváte novou verzi programu?

Vývoj programu probíhá kontinuálně a snažíme se pravidelně vydávat nová sestavení programu přibližně jednou za 6 měsíců. V mimořádných případech vydáváme nové sestavení programu neprodleně, např. při zjištění a opravě nějaké závažnější chyby tak, abychom zajistili ten nejlepší uživatelský zážitek z užívání našeho programu.

Jaké jsou minimální požadavky na provoz programu Furniture Studio?

Program Furniture Studio vyžaduje pro svůj provoz operační systém Windows min. verzi 7 nebo novější (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10) ve 32 bit verzi nebo 64 bit. verzi.

.Net Framework 4.7.2 nebo novější.

Operační paměť s ohledem na požadavky operačního systému. Doporučená hodnota  8 GB RAM.

Procesor Intel Core i3 nebo vyšší. Doporučený procesor Intel Core i5.

Grafická karta podporující standard DirectX 9 nebo novější.

Volné místo na disku min. 250 MB.

Jak dlouho mohu využívat demo verzi programu Furniture Studio?

Demoverze programu je časově omezena na používání po dobu 30 kalendářních dnů.

Po vypršení této doby nebude již možné program spustit a bude nutné zakoupit řádnou licenci.

Jaká jsou omezení demoverze programu Furniture Studio?

Ohledně dostupnosti funkcí v demoverzi programu není žádné omezení a Furniture Studio ve své demoverzi nabízí plnou funkcionalitu.

Mohu své projekty vytvořené v demoverzi programu Furniture Studio použít i v plné verzi?

Ano, vámi vytvořené projekty jsou kompatibilní s plnou verzí programu Furniture Studio a můžete je bez omezení využít.

Co je součástí zakoupené licence programu Furniture Studio?

Zakoupením platné licence programu Furniture Studio mimo jiné získáte právo na užívání programu pro komerční i nekomerční využití. Právo užívat veškerá data (šablony, textury materiálu atd.) k vytváření projektů v programu Furniture Studio. Součástí licence je pak technická podpora produktu na 1 rok. Během této doby budete moci instalovat nové verze programu Furniture Studio, datový obsah (šablony, katalog materiálu atd.).

Podrobnosti o právech a povinnostech z licence vyplývajících najdete zde.

Co se stane po ukončení roční podpory mé licence programu Furniture Studio?

Poté, co vyprší časové období roční podpory vaší licence programu Furniture Studio, budete i nadále moci plně využívat program a jeho obsah bez funkčního omezení. Program  bude i nadále ve vašem vlastnictví, ale již nebude možné instalovat nové aktualizace programu a jeho obsahu (šablony, katalog materiálů atd.).

Pokud budete chtít využít nových funkcí programu a jeho obsahu, můžete využít zvýhodněného balíku Upgrade, čímž získáte možnost přístupu k novým funkcím programu a jeho obsahu na další rok.

 

Upgrade programu můžete provést kdykoli. Kontinuita prodlužování podpory programu formou upgradů není podmínkou pro uplatnění slevy na upgrade.

Jaká je historie vaší firmy?

Firma Nikodem software vznikla v roce 1996 a o té doby se zabývá vývojem a dodávkou softwarových řešení. Rozhodnutí o vývoji programu Furniture Studio padlo v roce 2012 a od té doby je naší hlavní činností jeho vývoj. Program Furniture Studio se stal naším hlavním produktem.

Více informací o naší firmě naleznete zde.

Je vaše firma plátcem DPH?

Aktuálně nejsme plátci DPH a veškeré ceny produktů a služeb v cenících jsou uvedeny jako konečné a nevztahuje se na ně účtování DPH.