Kreativní software pro výrobu nábytku

SOUBORY KE STAŽENÍ

Zde najdete soubory ke stažení do vašeho počítače

Můžete si do svého počítače stáhnout instalační balíčky programu Furniture Studio v aktuálních verzích, ukázkové projekty, formuláře nebo nářezové plány.

Furniture Studio

Furniture Studio – 64 bit. verze (x64)

verze 22.1

velikost 245 MB

Furniture Studio – 32 bit. verze (x86)

verze 22.1

velikost 245 MB

Pokud si nejste jisti, jakou verzi operačního systému máte instalovanou na svém počítači, zvolte instalační balíček pro 32 bit. verzi operačního systému.
Dnes až na pár výjimek jsou všechny nové počítače předinstalovány operačním systémem podporujícím 64 bit. procesory. Je však možné se stále setkat se staršími počítači, jejich procesor podporuje pouze 32 bit. operační systém.

Pokud je to možné, doporučujeme instalovat 64 bit. verzi, protože lépe využívá výkon vašeho počítače. Furniture Studio je uzpůsobeno tak, aby dokázalo využít výhod moderních 64 bit. procesorů. Práce s ním bude výkonnější a rychlejší.

Instalační balíček programu Furniture Studio nainstaluje plnou verzi programu, která bez omezení pracuje po dobu 30 dnů. Po uplynutí této doby bude nutné zakoupit licenci.

V případě, že licenci již vlastníte, můžete instalací balíčku provést upgrade na novější verzi. Licence programu zůstane platná.

Toto platí pouze po dobu platnosti vaší podpory, která je stanovena na 1 rok od zakoupení licence. Více informací o platnosti podpory a nároku na upgrade  najdete v aktuálním ceníku zde.

Starší verze Furniture Studia a Program předběžného přístupu

Starší verze najdete na našem SharePointu

Program předběžného přístupu

Ukázkové projekty

Kuchyň 1

Kuchyn_1

Kuchyň 2

Kuchyn_2

Kuchyň 3

Kuchyn_3

Recepce

Recepce

Dětský pokoj

Detsky pokoj

Obývací pokoj

Obyvaci pokoj