Kreativní software pro výrobu nábytku
ForumFS9

Fórum podpory pro Furniture Studio

Sdílejte své zkušenosti a diskutujte o nich nejen s naším support týmem!

[Vyřešeno] Rozbalování u obrázků v Návrhu  

 

Robert Schmiedt
 Robert Schmiedt
(@Robert Schmiedt)
Host
Přidal se:před 5 roky 
Příspěvky: 29
27/05/2025 20:44  

Dobrý den,

když jsem v NÁVRHu, tak v horním menu u obrázků kliknu na obrázek a pod obrázkem se rozbalí možnosti. U režim zobrazení, režim kamery, produkt to funguje, ale když kliknu na obrázek OHRANĚNÍ, tak to nefunguje. Musím kliknout na nápis OHRANĚNÍ a teprve potom se to rozbalí. To samé se děje u MĚŘENÍ. Když na to pouze najedu, tak se to celé nezvýrazní, jako předešlé ikonky, ale je to rozdělené do obrázku a nápisu.

 

Dnes jsem si stáhnul novou verzi 25.1.0.0, tak nevím, jestli to bylo i u dřívějších verzí.

Každopádně funkce POZNÁMKY je super! Moc děkuju.

 

Mějte se krásně.


OdpověďCitaceV řešení
Podpora Nikodem software
(@support)
Moderátor fóra Admin
Přidal se:před 8 roky 
Příspěvky: 246
27/05/2025 21:01  

Dobrý den pane Schmiedte,

testovali jsme Vámi popisovaný problém, ale neprojevil se nám. Možná zkuste restartovat počítač, zda není problém s ovladači grafické karty. Případně pokud máte v počítači dvě grafické karty přepněte pro Furniture Studio grafickou kartu. Nastavení najdete v nastavení Windows Systém->Obrazovka->Grafika

Hezký den.

PS: Děkujeme za pochvalu.

 

Tým podpory Nikodem software


OdpověďCitace
Robert Schmiedt
 Robert Schmiedt
(@Robert Schmiedt)
Host
Přidal se:před 5 roky 
Příspěvky: 29
27/05/2025 21:23  

Dobrý den,

 

zkoušel jsem různá nastavení a stále to dělá. Můžu vám poslat video pro názornou ukázku?

 

 

 


OdpověďCitace
Podpora Nikodem software
(@support)
Moderátor fóra Admin
Přidal se:před 8 roky 
Příspěvky: 246
28/05/2025 08:20  

Dobrý den,

 

zkuste změnit nastavení měřítka v nastavení Windows na 100%, zda se problém nevyřeší.

 

Hezký den

Tým podpory Nikodem software


OdpověďCitace
Robert Schmiedt
 Robert Schmiedt
(@Robert Schmiedt)
Host
Přidal se:před 5 roky 
Příspěvky: 29
28/05/2025 19:27  

Dobrý den,

 

nastavil jsem měřítko na 100% a žádná změna, stále se to chová stejně, jako na videu, co jsem vám posílal po e-mailu.


OdpověďCitace
Podpora Nikodem software
(@support)
Moderátor fóra Admin
Přidal se:před 8 roky 
Příspěvky: 246
28/05/2025 21:01  

Dobrý den,

jde pravděpodobně o problém Vaší konfigurace systému. Tento problém jinde neevidujeme. Interně jsme jej testovali na 5 různých sestavách a nedokázali jsme jej replikovat. Zkuste program nainstalovat na jiný počítač, zda se bude problém vyskytovat i na jiném počítači u Vás. Pokud však samotná funkce tlačítka funguje, jde o chybu vykreslování podbarvení tlačítka, která by neměla omezovat funkce programu.

 

Hezký den.

 

Tým podpory Nikodem software


OdpověďCitace

Zanechte odpověď


  
 
Sdílet:

Výhody diskuzního fóra a pravidla užívání

Několik hlavních důvodů, proč používat naše diskuzní fórum a pravidla pro užívání.
  • O každém vašem příspěvku je náš support tým vyrozuměn a věnuje se mu se stejnou péčí jako při emailové či telefonické komunikaci.
  • Komunikace přes fórum je preferovanou komunikací našeho support týmu.
  • Díky příspěvku ve fóru se o problému mohou dočíst i ostatní uživatelé Furniture Studia a najít tak rychle odpověď na stejný problém.
  • Příspěvky jsou veřejné a i vy zde můžete rychle najít odpověď na svůj problém.
  • Zasíláním příspěvků s dotazy rozšiřujete databázi zkušeností s Furniture Studiem i pro ostatní.
  • K řešení problému se můžete kdykoli vrátit, protože jsou všechny příspěvky archivovány.
  • Fórum je opatřeno funkcí pro full textové vyhledávání.
  • Kvalita a množství informací závisí hlavně na vás uživatelích, jak moc budete využívat možností našeho fóra.
  • Diskuzní fórum je dostupné všem uživatelům Furniture Studia a návštěvníkům našich stránek.
  • Poskytnutý email je neveřejný a není využíván k zasílání obchodních sdělení. Slouží k odesílání reakcí na vaše příspěvky.
  • Příspěvky vkládejte do jednotlivých témat podle zaměření příspěvku.
  • Vkládejte pouze příspěvky na téma užívání programu Furniture Studio nebo na téma truhlářské a nábytkářské výroby.
  • Vyvarujte se nevhodným výrazům a osobním invektivám.
  • Diskuze a její obsah je moderována.

Děkujeme, že využíváte našeho diskuzního fóra.

Felix_View Felix

  
Zpracovávám

Prosím Přihlásit se nebo Registrace